MÖBLER / Bord / Skrivbord 13925179

nr 1392 5179

Skrivbord

omkring 1900, bemålat. Bredd: 123, djup: 70 cm, höjd: 79 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

250 kr

måndag 26 april 2021
kl 20:54:34